make-up & hair

Klára Machálková | Vizážistka, Vlasová Stylistka a Brow artistka | Litoměřice
Klára Machálková | Vizážistka, Vlasová Stylistka a Brow artistka | Litoměřice

Svatby

Svatba je jednou z nejdůležitější událostí v životě každé ženy. Kdy jindy je vhodnější využít profesionálního make-upu a úpravy vlasů než právě v tento den.

Make-up v den „D“ by měl být hlavně kvalitní a dlouho držící, toho lze dosáhnout jedině za použití kvalitních a správných produktů a také techniky jejich nanášení. Správně zvolený svatební make-up má vypadat jemně, projasněně a nevyzývavě, zároveň ale musí být dostatečně výrazný na fotku a také vhodně zapracovaný, aby vydržel i mnohdy horké letní měsíce a celou protančenou noc. Každé svatební líčení probíhá se zkouškou, při které vše s klientkou zkonzultujeme. Probereme, v čem se cítí dobře a jak si svůj make-up představuje, zároveň jí vysvětlím, jaké líčení je pro ni vhodné, na základě jejích požadavků a sdělím, jak se o make-up po celý den starat. Všechny produkty, které používám, mám již odzkoušené a vím, jak se chovají na každém typu pleti.

Účes na svatební den není nijak specifický, nosí se spoustu typů účesů, od navlněných vlasů až po složitější výčesy, to vše lze u mne žádat. Před svatebním dnem dělám účesy pouze se zkouškou, na které se s nevěstou dohodneme, co očekává, jaká je její představa a zda je zrealizovatelná. Pracuji i s příčesky, ty však nevěsty musí vlastnit samy. Pokud si nevíte rady, ráda vám pomůžu s vhodným výběrem a dám doporučení, kde nakoupit.

Zkouška svatebního líčení i účesu by neměla být za žádnou cenu podceněna. Je důležitá převážně proto, abychom se s nevěstou seznámily, abych porozuměla v čem se cítí dobře, jak si svůj make-up i účes představuje, zároveň je jí vysvětleno, jak lze těchto požadavků dosáhnout a jak se má o svoji vizáž starat. Klientky, které ještě nevyužily služeb profesionální vizážistky, si taktéž v den zkoušky zkusí profesionální líčení i účes, který není totožný s tím, jak se klientka běžně upravuje sama. Případně zjistí, jak se líčení i vlasy během dne chovají a co bychom v den svatby mohly ještě vylepšit.

Prosím klientky, aby na zkoušku dorazily odlíčené, s den předem umytými vlasy bez kondicionéru (lze lehce do konečků) či jiných přípravků. Pokud si s sebou chcete přivést kamarádku, maminku či někoho dalšího, prosím, informujte mne o tom. Klientkám také doporučuji přinést s sebou nějaké inspirační fotky líčení či účesů a také foto šatů.

Na zkoušce si lze zapůjčit i doplňky do vlasů, které využijete ve svatební den, na jejich vrácení čekám 5 pracovních dní.

Zkouška probíhá o všední dny u mne v salonu v Litoměřicích a poslední klientku objednávám v 15:00, proto na to při objednání prosím myslete.

Rezervace termínu je nutná co nejdříve. Některé nevěsty svůj termín poptávají i 1-2 roky dopředu, proto neotálejte. Na každý den objednávám pouze jednu nevěstu a rezervuji pro ni celý den až do obřadu. Je na vás, jak si vaše dopoledne naplánujete a kolik budete chtít nalíčit svatebčanek. Pro rezervaci termínu je nutné uhradit rezervační poplatek, který je NEVRATNÝ. Nelze jej převést na jinou službu či na někoho jiného. V případě zrušení termínu slouží poplatek jako úhrada administrativy, dlouhodobé držení termínu a s tím spojený ušlý zisk. Na zálohu čekám 5 pracovních dní, poté je termín volný pro ostatní nevěsty.

Nevěsty
 • Svatební balíček*
  7 500 Kč
  (líčení, účes, řasy, zkouška)
 • cestovné
  10 Kč / Km
Svatebčanky
 • líčení a účes basic
  1 500 Kč
  (líčení bez umělých řas, lehká úprava vlasů)
 • líčení a účes special
  2 000 Kč
  (líčení včetně umělých řas, účes)

Rezervace termínu 4 000 Kč – odečte se od ceny balíčku
* balíček kompletní péče – konzultace, zkouška, kompletní služby v den D, možnost zapůjčení doplňků
** pouze pro nevěsty, které se u mě již líčily a můj styl mají vyzkoušený, ostatní pouze se zkouškou

Těším se na všechny
krásné budoucí nevěsty!

Galerie